جشن گلریزان نمایندگی ارتش؛ تولد 6 دنور در گلریزان
سه شنبه 26 آذر 1398 ساعت 15:24 | نوشته ‌شده به دست نمایندگی ارتش | ( نظرات )
پنجمین جلسه از دوره بیست و هفتم کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگره 60؛ نمایندگی ارتش با استادی مسافر سعید، نگهبانی موقت مسافر احسان و دبیری موقت مسافر علی با دستور جلسه "جشن گلریزان" روز دوشنبه 25 آذر ماه 1398 ساعت 17 آغاز به کارکرد

بعد از شنیدن سخنان بنیان کنگره 60، جناب مهندس دژاکام، ادامه جلسه با سخنان دیدبان کنگره 60 و ایجنت نمایندگی ارتش آغاز گردید. ایشان سخنانشان را اینگونه آغاز کردند:

در ابتدا این جشن بزرگ را به جناب مهندس دژاکام؛ بنیان کنگره ۶۰ و تک‌تک شما عزیزان تبریک می‌گویم. امیدوارم که از این فرصت هرکسی به‌قدر توان خودش استفاده کند. آقای مهندس در صحبت‌های خودشان گفتند: هیچ اجباری در کار نیست....

ادامه مطلب

قدردان؛ لژیون ویلیام وایت
دوشنبه 25 آذر 1398 ساعت 00:35 | نوشته ‌شده به دست نمایندگی ارتش | ( نظرات )

لژیون درمان وابستگی به دخانیات (ویلیام ال وایت) به استادی مسافر رضا  با دستور جلسه گلریزان در روز دوشنبه تاریخ ۱۸آذرماه ۱۳۹۸ راس ساعت ۱۵:۳۰ آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

آنچه باور است محبت است و آنچه نیست، ظروف تهی است، دوستان تنها پیوند محبت ما را به یکدیگر متصل نگاه خواهد داشت.

بسیار خوشحالم که توانستم در این جلسه حضورداشته باشم و خداوند را ز این بابت سپاسگزار هستم. دستور جلسه این هفته در کنگره ۶۰ جشن گل‌ریزان است در ابتدا شروع این دستور جلسه را به‌تمامی شما عزیزان تبریک می‌گویم...
 

ادامه مطلب

ساکنین آباد
شنبه 23 آذر 1398 ساعت 23:13 | نوشته ‌شده به دست نمایندگی ارتش | ( نظرات )
چهارمین جلسه از دوره نوزدهم کارگاه‌های آموزشی جهان‌بینی کنگره ۶۰؛ نمایندگی ارتش با دستور جلسه (گلریزان)  با استادی مسافر مهدی و نگهبانی  مسافر فرهاد و دبیری مسافر علی در روز شنبه ۲۴ آذر ماه ۱۳۹۸ساعت ۱۷ آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

به نگهبان و دبیر محترم خدا قوت می‌گویم و از ایشان سپاسگزارم که  فرصت  خدمتگزاری را به من دادند. دستور جلسه این هفته در کنگره ۶۰ (گل‌ریزان) است. همان‌طور که جناب مهندس دژاکام می‌فرمایند: «اگر بنایی آباد باشد ولی ساکنین  آن خراب باشند، بنا هم کم‌کم رو به نابودی و خرابی می‌رود؛ اما ساکنین آباد، در بناهای خراب و ویرانه‌ها می‌توانند آن‌ها را احیا نمایند»...


ادامه مطلب

بهترین روز
شنبه 23 آذر 1398 ساعت 04:31 | نوشته ‌شده به دست نمایندگی ارتش | ( نظرات )

هر وقت  خبر افتتاح یک نمایندگی از کنگره ۶۰ را درجایی می‌شنوم اولین چیزی که به ذهنم خطور می‌کند این است که چه انسان‌های بسیاری که منتظر بوده‌اند تا این نمایندگی افتتاح شود  تا آنان از بند تاریکی و تباهی نجات یابند و چه بسیارند انسان‌هایی که به‌واسطه همین شعبات رها می‌شوند و دنیا را همان‌طور که هست می‌بینند و چه بسیار کودکان و انسان‌های دیگر که به‌واسطه درمان آن‌یک نفر، زندگی‌شان تغییر می‌کند. شاید اگر ۲۰سال پیش یکی از این شعبات در بندرعباس افتتاح می‌شد پدر من نیز درمان می‌شد و من نوع دیگری از زندگی را تجربه می‌کردم. او نیز مانند من پارها و پارها ترک کرد و سختی ترک را به جان خرید اما هر بار به درِ بسته می‌خورد.  البته می‌دانم که مسائل زیادی همچون (فرمان) تاثیر گذارند اما این را گفتم تا به اهمیت گسترش کنگره ۶۰ و پیام رهایی‌اش اشاره‌کنم.


ادامه مطلب

اهمیت شناخت تاریخ کنگره60
جمعه 22 آذر 1398 ساعت 03:39 | نوشته ‌شده به دست نمایندگی ارتش | ( نظرات )

سومین جلسه از دوره بیست و نهم  کارگاه‌های آموزشی کنگره 60؛ نمایندگی ارتش به استادی مسافر محسن، نگهبانی مسافر وحید و دبیری مسافر علیرضا با دستور جلسه «بنیان کنگره60» روز چهارشنبه  20 آذر ماه 1398 ساعت 17 آغاز به کارکرد.

خاصه سخنان استاد:

امیدوارم که همه شما خوب باشید. از نگهبان محترم؛ آقا وحید ممنونم که به من فرصت خدمتگزاری دادند و به ایشان و دبیر محترم، خدا قوت می‌گویم. دستور جلسه این هفته در کنگره ۶۰ «بنیان» است.

من این هفته را خدمت آقای مهندس و خانواده محترمشان تبریک می گویم و باید به خود و تمام انسان‌هایی که در کنگره هستند و خواهند آمد، تبریک گفت. این تبریکی است بر همه اهل زمین و آسمان به خاطر این گشایشی که در قرن حاضر اتفاق افتاد...

ادامه مطلب

ریشه استوار
دوشنبه 18 آذر 1398 ساعت 19:37 | نوشته ‌شده به دست نمایندگی ارتش | ( نظرات )
هفتمین جلسه از دوره بیست و هفتم کارگاه‌های آموزشی عمومی کنگره 60؛ نمایندگی ارتش با استادی مسافر امین، نگهبانی مسافر حسین و دبیری مسافر قاسم با دستور جلسه "بنیان کنگره60" روز دوشنبه 18 آذر ماه 1398 ساعت 17 آغاز به کارکرد.


خلاصه سخنان استاد:

از نگهبان و دبیر محترم سپاسگزارم که این فرصت را در اختیار من قراردادند تا خدمت کنم.در ابتدا، این هفته که با نام هفته بنیان است را به جناب مهندس دژاکام و خانواده گرامی‌شان و  تمام  اعضای کنگره ۶۰ تبریک می‌گویم.


ادامه مطلب

دِین من به کنگره 60؛ جشن اولین سال تولد مسافر احمد رضا
دوشنبه 18 آذر 1398 ساعت 16:17 | نوشته ‌شده به دست نمایندگی ارتش | ( نظرات )

سومین جلسه از دوره نوزدهم کارگاه‌های آموزشی جهان‌بینی کنگره 60؛ نمایندگی ارتش با دستور جلسه (بنیان کنگره60)  با استادی مسافر علی و نگهبانی  مسافر فرهاد و دبیری مسافر علی در روز شنبه 16 آذر ماه 1398 ساعت 17 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

از نگهبان و دبیر محترم سپاسگزارم که این فرصت را به من دادند تا خدمت کنم. امروز دو موضوع را مورد برسی قرار می‌دهیم، اول دستور جلسه (بنیان کنگره 60) و موضوع دوم: تولد یک سال رهایی مسافر احمدرضا.

در ابتدای صحبتم باید این هفته که تولد بیست و دومین سال رهایی جناب مهندس دژاکام است را خدمت ایشان و خانواده گرامی‌شان و همین‌طور تمامی اعضای کنگره 60 و در آخر به خودم، تبریک و شادباش بگویم. به خودم تبریک می‌گویم که با جایی آشنا شدم که می‌تواند تحول بسیار عظیمی را روی انسان به وجود بیاورد البته در صورت داشتن خواست آن. دستور جلسه بنیان بسیار مهم است و ازنظر من اصل کار است. به قول جناب ویلیام وایت: یک مکانی که خلاف همه‌جاهایی که در دنیا وجود دارد، برای انسان‌ها پدید آمده است تا انسان‌ها را به سمت‌وسوی اصلشان هدایت کند.

 

ادامه مطلب
بازتاب سی دی ها در حل مشکلات؛ جشن پنجمین سال رهایی مسافر تقی
شنبه 16 آذر 1398 ساعت 15:10 | نوشته ‌شده به دست نمایندگی ارتش | ( نظرات )

دومین جلسه از دوره نوزدهم کارگاه‌های آموزشی جهان‌بینی کنگره 60؛ نمایندگی ارتش با دستور جلسه (نقش سی دی ها و نوشتن آنها در آموزش)  با استادی دیدبان محترم مسافر سعید و نگهبانی  مسافر فرهاد و دبیری مسافر علیرضا در روز شنبه 9 آذر ماه 1398 ساعت 17 آغاز به کار نمود.


خلاصه سخنان استاد:

خدا را شکر می‌کنم و از دبیر و نگهبان محترم سپاسگزار هستم. بسیار خوشحالم که در این جلسه خدمت شما عزیزان هستیم.

دستور جلسه این هفته در کنگره ۶۰، سی‌دی‌ها و نوشتن آن‌ها در آموزش) است، البته امروز تولد 5 سال رهایی آقای تقی عزیز را هم جشن می گیریم...

 


ادامه مطلب
به کارگیری آموزشها
چهارشنبه 13 آذر 1398 ساعت 19:32 | نوشته ‌شده به دست نمایندگی ارتش | ( نظرات )
چهارمین جلسه از دوره بیست و نهم  کارگاه‌های آموزشی کنگره 60؛ نمایندگی ارتش به استادی مسافر مهدی، نگهبانی مسافر وحید و دبیری مسافر علیرضا با دستور جلسه «نقش سی دی ها و نوشتن آنها در آموزش» روز چهارشنبه  13 آذر ماه 1398 ساعت 17 آغاز به کارکرد.

خلاصه سخنان استاد:

از نگهبان و دبیر محترم جلسه تشکر می‌کنم که این فرصت را به دادند تا خدمت کنم. قبل از شروع صحبت‌هایم باید تولد بیست و دومین سال رهایی جناب مهندس دژاکام را به تمام اعضای نمایندگی ارتش تبریک بگویم و امیدوارم سالیان سال، سایه ایشان بالای سر ما باشد تا بتوانیم نهایت بهره را از آموزش‌هایشان، ببریم...


ادامه مطلب

انتخاب من
چهارشنبه 6 آذر 1398 ساعت 19:44 | نوشته ‌شده به دست نمایندگی ارتش | ( نظرات )
سومین جلسه از دوره بیست و نهم  کارگاه‌های آموزشی کنگره 60؛ نمایندگی ارتش به استادی مسافر مهدی، نگهبانی مسافر وحید و دبیری مسافر علیرضا با دستور جلسه «وادی سوم» روز چهارشنبه  6 آذر ماه 1398 ساعت 17 آغاز به کارکرد.

خلاصه سخنان استاد:

با تشکر از نگهبان و دبیر محترم که این فرصت را در اختیار من نهادند تا بتوانم خدمت کنم.

دستور جلسه این هفته در کنگره 60 وادی سوم است. این وادی به من می‌گوید که هیچ‌کس به‌اندازه خود من ، دلسوز من نیست و بار مسئولیت درمان من، بر عهده خود من است و درمان من برای کس دیگری به‌اندازه شخص من اهمیت ندارد....
ادامه مطلب 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
نویسندگان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات