تمرین و تمرین
یکشنبه 21 اردیبهشت 1399 ساعت 21:41 | نوشته ‌شده به دست نمایندگی ارتش | ( نظرات )
 جلسه مجازی ویلیام وایت پارک طالقانی در تاریخ: ۱۳۹۹٫۰۲٫۱۹ روز جمعه به استادی آقای دانیال برگزارش شد.

خلاصه سخنان استاد:

آنچه باور است محبت است و آنچه نیست ظروف تهی است دوستان تنها پیوند محبت ما را به یکدیگر متصل نگاه خواهد داشت.  با سلام خدمت تمامی شما عزیزان بسیار خوشحالم که یک روز و یک جلسه دیگر را در خدمت شما هستم و می‌توانم از انرژی کنگره ۶۰ استفاده بکنم. کنگره ۶۰ نعمتی است که نصیب من شده است تا من را در شرایط سخت دشوار زندگی حمایت کند. کنگره ۶۰ جایی است که من با تمام مشکلات و دغدغه‌هایم زمانی که پای در آن می‌گذارم حال بسیار خوشی نصیبم می‌شود که در هیچ کجای این جهان، آن را تجربه نخواهد کرد.

 درهرصورت امیدوارم که حال شما خوب باشد و از حادثه‌ای دیشب به شما گزندی وارد نشده باشد امیدوارم که...
  

بیماری کرونا از شما دوستان دور باشد . تأثیرات آموزش‌های کنگره ۶۰ در این روزها بیشتر دیده می‌شود در این روزها که شاید کمی سخت‌تر است در این شرایط آموزش‌های جهان‌بینی من به دادم خواهند رسید و اینجاست که من می‌فهمم که از این آموزش‌های ناب تا چه اندازه بهره برده‌ام.  جناب مهندس در سی دی نفس و جسم می‌فرمایند : ما باید خود را برای برخورد با مشکل‌ها آماده کنیم . همان‌طور که پیش‌تر اشاره کردم آموزش‌های جهان‌بینی کنگره ۶۰ در روزهای سخت به دادم خواهند رسید و هدف از این آموزش‌ها این است که من از زندگی خود لذت ببرم و در هر شرایطی در صراط مستقیم باشم و حال خوشی داشته باشم و آرامش را احساس کنم.  زندگی همیشه با مشکلات چالش‌های متفاوتی آمیخته است و تا زمانی که هستی هست این چالش‌ها و اضداد نیز وجود دارند پس گریزی از آن‌ها نیست و البته همین چالش‌ها و مشکلات و اضداد هستند که زندگی را زیباتر می‌کند. کنگره شصت و آموزش‌هایش همیشه قصد دارند به من یاد دهند که من باید مشکلات خود را از بهترین راه ممکن حل کنم و از آن‌ها عبور کنم . جناب مهندس با رفتار و زندگی خود این آموزش‌ها را به مرحله عمل می‌رسانند تا الگویی مناسب برای من باشند به‌طور مثال در این بحران کرونا ایشان به زیبایی کنگره ۶۰ را مدیریت کرد به‌طوری‌که حتی از پیش‌تر برای رودررو شدن با چنین مشکلی کنگره ۶۰ را آماده می‌کردند و در مورد سلامت جسم و بالا بردن توان جسمی و قدرت سیستم ایمنی بدن آموزش‌های زیادی را در اختیار من قرار می‌دادند و زمانی که این مشکل پدید آمد به زیبایی و به‌سرعت توانستند کلاس‌های حضوری را به شکل کلاس‌های مجازی درآورده به‌طوری‌که کمترین آسیب به کسی نرسد. 

همان‌طور که اشاره کردم کنگره ۶۰ و آموزش‌های آن، من را برای مدیریت بحران و مشکلات آماده می‌کنند که به‌جای فرار کردن از مشکلات و یا غرق شدن در آن‌ها می‌توانم آن‌ها را مدیریت کرده و با کمترین آسیب ممکن و با بیشترین سود، از آن‌ها عبور کنم و در این راستا هرروز و هرلحظه آموزش‌های جدید نو و به‌روز به من داده می‌شود جناب مهندس می‌فرمایند: ما مانند نیروهای نظامی هستیم که همیشه در حال تمرین و آماده‌سازی است برای روزی که جنگی رخ دهد تا در آن روز تمام این تمرین‌ها و آموزش‌ها به مرحله عمل برسد .

مشارکت

مسافر امیر:

در ابتدا هفته راهنما را  جناب مهندس دژاکام و خانواده گرامی‌شان و البته به راهنمای عزیزم تبریک میگویم و امیدوارم در این هفته بتوانم  به بهترین شکل ممکن از ایشان قدردانی به عمل بیاورمجالب است زمانی که زلزله سال گذشته اتفاق افتاد همه به دنبال خارج شدن سریع از خانه بودند و خانواده‌شان را مدیریت می‌کردند اما من در ابتدا به دنبال پاکت سیگار خود می‌گشتم اما امسال و با وقوع این زلزله من به‌راحتی توانستم خانواده خود را مدیریت کرده و به بیرون از ساختمان رفتیم و این جای تأمل بسیاری دارد دستور جلسه امروز وادی نهم است که می‌گوید وقتی نیرویی از کم شروع بشود و به درجات بالا و بالاتری برسد نقطه تحمل پدیدار خواهد شد.  زمانی که من وارد کنگره ۶۰ شدم اصلاً نمی‌توانستم چند دقیقه روی صندلی بنشینم و در جلسه حضورداشته باشم و یا نمی‌توانستم بیشتر از چند خط کتاب و یا جزوات آموزشی را مطالعه کنم و یا سی‌دی‌ها را گوش کنم اما به‌مرورزمان این چند دقیقه به ساعت تبدیل شد و چندجمله‌ای به یک کتاب تبدیل شد به‌طوری‌که من امروز می‌توانم در جلسات به‌راحتی شرکت کنم و روی صندلی بنشینم و از آموزش‌ها استفاده کنم. می‌توانم کتاب‌ها را به‌صورت مرتب مطالعه کنم و سی‌دی‌ها را گوش دهم و آموزش بگیرم تمام این‌ها نشان می‌دهد وادی نهم چه می‌گوید و منظورش چیست.


مسافر علی:

در مورد وادی نهم باید از تجربه خود بگویم که در ابتدای ورودم به کنگره ۶۰ نمی‌توانستم به‌درستی قبل از انجام هر کاری و یا گفتن حرفی تفکر کنم و یا همیشه نفس اماره من به من امر می‌کرد که باید قلیان بکشم و مرا وسوسه می‌کرد و همیشه مثلث جهالت با من همراه بود اما تمامی این‌ها به‌مرورزمان کم و کمتر شدند و هرروز در حال کاهش هستند و از آن‌طرف قدرت تفکر انگیزه و تفکر در من بیشتر می‌شود.

مسافر فرزاد:

قبل از هر چیز این هفته را به جناب مهندس و خانواده گرامی‌شان راهنمای عزیزم تبریک می‌گویم و بی‌صبرانه منتظرم تا در جلسه حضوری قدردانی شایسته‌ای از ایشان به عمل بیاورم هرچند این‌ها جوابگوی زحمات ایشان نخواهد بود. دستور جلسه امروز وادی نهم است در ابتدای وادی گفته می‌شود پیام برای کسانی که به خویشتن خویش اهمیت می‌دهند من باید برای اهمیت دادن به خود و دنیای خود سعی در یادگیری آموزش‌ها و به‌کارگیری آن‌ها در دنیای خود باشم. در این وادی گفته می‌شود که به انسان قدرت تعقل و اختیار داده‌شده است تا بتواند در ادامه راه که به دوراهی فسق، فجور و فساد و راه  تقوا ، عمل سالم و صراط مستقیم می‌رسد راه درست را انتخاب کرده و در آن قدم بگذارد البته خداوند انسان را در این راه تنها نگذاشته است و همراه او دو راهنما وجود دارند یکی راهنمای درون راهنمای بیرون راهنمای درون که همان وجدان است راهنمای بیرون که فرستادگان و رسولان خداوند بر زمین هستند و این‌ها کمک می‌کنند تا راه درست را انتخاب کنم .

اعلام سفر

مسافر علی:

مدت تخریب:۵ سال. آنتی ایکس: سیگار. مدت درمان: تا امروز ۸ ماه. روش درمان: DST داروی درمان:  آدامس نیکوتین . تعداد قطعات فعلی: ۴ قطعه. به راهنمایی آقای دانیال.

مسافر علی:

مدت تخریب:۴ سال. آنتی ایکس: قلیان مدت سفر ۴۱ روز. روش درمان: DST داروی درمان:  آدامس نیکوتین. در حال سازگاری . به راهنمایی آقای دانیال.

مسافر امیر:

آنتی ایکس: سیگار. مدت درمان: ۱۰ماه و ۱۰ روز. روش درمان: DST داروی درمان:  آدامس نیکوتین . تعداد قطعات فعلی: ۲ قطعه. به راهنمایی آقای دانیال.

 

تعداد مشارکت: ۵نفر

تعداد اعلام سفر: ۵نفر

تایپ مسافر روزبه.

 

 

 


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
نویسندگان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic