خواب خوب و آرام
شنبه 2 فروردین 1399 ساعت 23:05 | نوشته ‌شده به دست نمایندگی ارتش | ( نظرات )

هشتمین جلسه از کارگاه های مجازی کنگره 60؛ لژیون دوم نمایندگی ارتش به استادی مسافر مهدی شنبه 2 فروردین 1399 در فضای مجازی  در ساعت 18 آغاز به کار کرد.

خلاصه سخنان استاد:

در ابتدا سال نو را به آقا سعید راهنمای عزیزم و بچه‌های لژیون دوم و همین‌طور به تمام اعضای کنگره ۶۰ تبریک و شادباش می‌گویم؛ و از آقا سعید ممنونم که این فرصت را در اختیار من نهادند. دستور جلسه این هفته در کنگره ۶۰ اهمیت «خواب شب و بیداری در صبح زود» است.

در ابتدای صحبت، باید به گذشته برگردم و کمی از نحوه خوابم در زمان مصرف مواد مخدر...

 

بگویم که از ساعت ۶ صبح خواب من شروع می‌شد تا بعدازظهر و من تصور می‌کردم که چون ساعات زیادی را خوابیدم پس طبیعتاً کمبود خواب نخواهم داشت درصورتی‌که این‌گونه نیست؛ اما همان اندازه‌ای که درمان اعتیاد در کنگره ۶۰ اهمیت دارد، خواب شب نیز مهم و حائز اهمیت است زیرا اگر من خواب مناسب در زمان مناسب داشته باشم در طول روز می‌توانم به کارهای روزمره خود برسم و کمبود انرژی نداشته باشم. حل کردن مشکل خواب شب، در روز است یعنی اینکه من باتجربه کردن یک روز خوب و با ورزش کردن و به‌موقع خوابیدن می‌توانم خواب خوبی را در هنگام شب تجربه کنم.

جناب مهندس می‌فرمایند که: سه نوع ماده شیمیایی است که در بدن ترشح می‌شود ۱. سروتنین ۲ آدرنالین و ۳ اسید کولین، زمانی که این سه ماده با یکدیگر ترکیب می‌شوند انسان را به حالت بیهوشی می‌برند. ترشح موادی که نام بردم از یک ساعت خاصی برای هر شخص، شروع می‌شود مثلاً برای یک نفر ساعت ۱۱ زمان ترشح این مواد است و برای دیگری، ساعت ۱۲. پس می‌توان بدن را عادت داد تا در یک ساعت خاص به خواب برود تا جایی که نه زمستان و نه تعطیلی و نه هیچ‌چیز دیگر روی آن تأثیر بگذارد. من بدن خود را عادت داده‌ام که از ۱۱ تا ساعت ۱۱٫۳۰ بخوابم و در هر شرایطی می‌توانم در این ساعات بخوابم از طرف دیگر صبح روز بعد باانرژی بالا بیدار شده و به تمام‌کارهایم رسیدگی می‌کنم.

زمانی که یک مصرف‌کننده وارد کنگره ۶۰ می‌شود برای تنظیم خواب شب، به او پارک لاله و استخر شیرودی را معرفی می‌کنند زیرا این دو ابزارهای بسیار مناسبی برای تنظیم خواب بچه‌های کنگره ۶۰ هستند دلیل این موضوع این است: زمانی که شما صبح زود از خواب برمی‌خیزید و باانرژی خوبی روزتان را سپری می‌کنید شب هم خواب خواهید داشت. امیدوارم دیگر بچه‌ها هم از یکی از آن‌ها بهره ببرند تا خوابشان را تنظیم کنند. جناب مهندس سه مؤلفه را برای داشتن و تجربه کردن یک خواب خوب معرفی می‌کنند اول داشتن یک سیستم ایکس متعادل بعدی ساعت خواب مشخص و منظم و در آخر، داشتن افکار و اندیشه‌های خوب در طول روز است و اگر در طول روز افکار و اندیشه‌های بدی داشته باشیم و استرس داشته باشیم طبیعتاً خواب خوبی را تجربه نخواهیم کرد.

مشارکت

آقای سعید نمکی؛ راهنمای لژیون:

سال نو را به شما تبریک می‌گویم و امیدوارم در جهت آموزش‌های کنگره ۶۰ برای خود و دیگران خوب باشیم و از آموزش‌هایی که کنگره ۶۰ در دسترس ما قرار می‌دهد به نحو احسنت استفاده بکنیم. امیدوارم این سال برای لژیون دوم، سال خوبی باشد و بتوانیم در قسمت‌های مختلف خدمتگزار باشیم و اگر آزمونی پیش رو بود در آن شرکت کرده و قبول شویم و همین‌طور رهایی‌های بیشتری داشته باشیم. لژیونی که تولید داشته باشد مطمئناً لژیون خوبی است و نشان می‌دهد که کار خود را به‌درستی انجام می‌دهد اما اگر یک لژیون خروجی مناسبی نداشته باشد، ازنظر من ایدئال نیست و هیچ‌کداممان نمی‌خواهیم که نه رهایی داشته باشیم و نه خدمتگزار. امیدوارم در سال جدید قوی باشیم و از خداوند بخواهیم که این توفیق را به ما بدهد که در هرجای کنگره که می‌شود بتوانیم خدمت کنیم. امیدوارم در قسمت سردار دوستان بتوانند قوی‌تر عمل کنند. این لژیون بسیار مهم است و امیدوارم خداوند به دوستانمان در این لژیون، توان بیشتری بدهد تا شاهد مشارکت بیشتر این عزیزان در سال جدید باشیم. امیدوارم سال بسیار خوبی را کنار هم داشته باشیم و عنصر و نیروی خوبی برای کنگره ۶۰ باشیم.

مسافر تقی:

در ابتدا سال نو را خدمت همه دوستان تبریک می‌گویم. در مورد این موضوع باید بگویم اگر من شب دیر بخوابم آن فعل‌وانفعالاتی که باید در بدن من انجام گیرد ن انجام نخواهد گرفت و نخواهد توانست انرژی صرف شده در یک روز را به دست بیاورد و فردا صبح هم با بدنی خسته بلند خواهد شد.

مسافر رضا:

ضمن تبریک سال نو باید در مورد دستور جلسه امروز بگویم که من به خاطر مصرف شیشه‌ای که داشتم، باحال بسیار بدی وارد کنگره شدم و بسیار با خواب مشکل داشتم و در شب‌ها که به‌هیچ‌عنوان نمی‌خوابیدم و در روز هم ساعت خوابم از ۶ صبح تا ۹ صبح بود به این دلیل حال و احوال بدی داشتم و اوضاع زندگی‌ام به‌هم‌ریخته بود. زمانی که وارد کنگره و لژیون دوم شدم آقا سعید راهنمای محترمم به من گفتند که شیشه مصرف نکنم و زمانی که من فرمایش ایشان را اجرا کردم، به مدت یک هفته را خوابیدم و تنها برای خوردن لقمه‌ای غذا بیدار می‌شدم و دوباره می‌خوابیدم. ولی خدا را شکر تا قبل از به وجود آمدن این اپیدمی‌خوابم خوب بود اما الآن که بیرون نمی‌روم یک مقداری دیرتر می‌خوابم.

مسافر مهدی:

من نیز این سال نو را تبریک می‌گویم و امیدوارم سال پربرکتی داشته باشید. تجربه من از دوران مصرف این بود که هیچ‌گاه خواب طولانی را تجربه نکرده بودم و در همان زمان کوتاه هم خواب باکیفیتی نداشتم هیچ‌گاه از خوابم آرامشی را برای بلد شدن در صبح زود به دست نمی‌آوردم. زمانی که وارد کنگره ۶۰ شدم و روی برنامه رفتم خوابم تنظیم شد و شب‌ها بین ۱۰٫۳ تا ۱۰ می‌خوابیدم این خواب درست باعث شد تا هم صبح زود و با آرامش از خواب بیدار شوم و هم انرژی لازم را برای یک روز داشته باشم. خدا را شکر تا همین امروز خواب خوبی را تجربه می‌کنم.

مسافر میثم:

سال ۱۳۹۹ بر همه شما عزیزان، مبارک و امیدوارم همه‌سال خوبی را تجربه کنید. من در ابتدای سفر اول هستم و باید بگویم خوابم بسیار آشفته و نامنظم و ای به دلیل نامنظم بودن ساعت مصرف مواد بود که هیچ نظمی نداشت اما با منظم شدن ساعات مصرف دارو و شربتم این ساعات کمی منظم شده‌اند. خواب شب مسئله کوچکی نیست و بسیار اهمیت دارد به‌طوری‌که این ساعات با انرژی‌های کهکشانی هماهنگ است و کاملاً دقیق و مشخص است. اگر ساعت حدود ۵ صبح بیدارباشم سروتنین در بدن ترشح می‌شود اما اگر در این ساعت بیدارباشم این تولید اتفاق نخواهد افتاد. جناب مهندس می‌فرمایند که این پول نیست که مصرف‌کنندگان مواد را بدبخت می‌کند بلکه این خواب نامناسب و نامنظم است که باعث بدبختی می‌شود زیرا زمانی که همه خوابند من بیدارم و زمانی که همه بیدارند من خوابم.

مسافر حسین:

بعد از تبریک سال نو باید بگویم که بچه‌ها شما باید قدر این لژیون را بدانید همان‌طور که شاهد هستید اکثر خدمتگزاران از این لژیون هستند و قطعاً شما نیز خدمتگزار آینده خواهید بود. دستور جلسات در کنگره ۶۰ طبق یک‌روال، نظم و تفکر خاصی انتخاب می‌شوند مثلاً قبل از تعطیلات عید دستور جلسه خواب شب مطرح می‌شود زیرا ممکن است در این مدت خواب من به مشکل بخورد. این مسئله به سفر اول و دوم هم مربوط نیست من در سفر دوم و در تعطیلات خوابم به هم خورد. یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتی که مصرف‌کننده با آن مشکل دارد همین به هم خوردن نظم خواب است به‌طوری‌که دومین عامل تخریب سیستم ایکس بدن، بعد از مصرف مواد مخدر است.

اعلام سفر

مسافر محمود:

مدت تخریب: ۳۵ سال. آنتی ایکس مصرفی: شیره. مدت سفر: ۷ ماه و ۵ روز به روش DST و با داروی درمان OT.TDS فعلی: ۴٫۵ TDS فعلی: ۱٫۰۲. ورزش در کنگره: والیبال. راهنما: آقای سعید نمکی.

مسافر مهدی:

آنتی ایکس: هرویین، شیره و تریاک. مدت تخریب: ۱۰ سال. مدت سفر: ۱۰ ماه به روش DST و با داروی درمان شربت OT ورزش در کنگره والیبال. راهنما: آقای سعید نمکی. رهایی: ۶ سال و ۱۱ ماه. ۱۰ ماه ۱۸ روز هم سفر وابستگی به نیکوتین داشتم به راهنمایی آقای سعید. مدت رهایی: یک سال و ۵ روز.

مسافر میثم:

مدت تخریب: ۱۵ سال. آنتی ایکس مصرفی: شربت اپیوم. مدت سفر: ۱۵ روز مصرف اولیه ۱ cc مصرف فعلی ۱cc

مسافر مهدی:

مسافر مهدی: آنتی ایکس: شیره و تریاک. مدت سفر: ۱۰ ماه ۱۰ روز به روش DST و با داروی درمان شربت OT. راهنما: آقای سعید نمکی. مدت رهایی: ۲ سال و ۱۱ ماه.

مشارکت‌کنندگان ۱۲ نفر

اعلام سفر ۷ نفر

قانون یازدهم 345 هزار تومان

تایپ، تهیه و تنظیم: مسافر روزبه

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی کنگره 60،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر مهدی سه شنبه 5 فروردین 1399 16:36
سال نو به تمامی اعضا کنگره تبریک عرض میکنم و از زحمات تمامی عزیزان در سایت و وبلاگ تشکر میکنم
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
نویسندگان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات