الگویی مناسب بودن
پنجشنبه 29 اسفند 1398 ساعت 02:39 | نوشته ‌شده به دست نمایندگی ارتش | ( نظرات )

هفتمین جلسه از کارگاه های مجازی کنگره 60؛ لژیون دوم نمایندگی ارتش به استادی مسافر محسن چهارشنبه 28 اسفند ماه 1398 در فضای مجازی  با دستور جلسه (انسان هالو) در ساعت 18 آغاز به کار کرد.

خلاصه سخنان استاد:

در ابتدا از آقای سعید؛ استاد و راهنمای عزیزم ممنونم که این فرصت را به من دادند تا حین خدمت کردن، آموزش بگیرم. موضوع جلسه امروز: CD (انسان هالو) است.

جناب مهندس در این CD در مورد مسائل روز جامعه و فضای مجازی صحبت می‌کنند. فرمایش ایشان به‌صورت کلی این است که...

هر چیزی را در فضای مجازی نباید به‌راحتی قبول کرد و باید در مورد آن اندیشه و تفکر کرد زیرا هر مطلبی هم حقیقی است و هم قلابی پس اینجا بحث اندیشه بسیار مهم است که من باقدرت عقل خود درست را از نادرست و صحیح را از غلط جدا کنم.

یکی از بخش‌های مهم این CD که توجه من را به خود جلب کرد، مبحث قدردانی بود. من باید بدانم که اگر وارد کنگره ۶۰ شده‌ام و در حال طی کردن پروسه درمان (سفر اول) خود هستم و یا به رهایی رسیده‌ام و درمان شدم (سفر دوم) همه این‌ها به خاطر این است که شرایط و بستری امن برای درمان اعتیاد فراهم‌شده است و این بستر امن توسط انسان‌هایی که خدمت می‌کنند فراهم آمده است که در جایگاه‌های مختلفی در حال خدمت هستند از دیدبان، ایجنت، راهنمایان و کمک راهنمایان همه و همه‌وقت خود را برای اینکه من به درمان برسم و زندگی خوب و آرامی را تجربه کنم صرف می‌کنند.

من باید قدردانی را بیاموزم و اجرا کنم، قدردانی از کسانی که نور و روشنایی را به من نشان دادند و نیروهای روبه‌زوال من را احیا کردند و باعث آرامش من شده‌اند و در رأس، از بنیان کنگره ۶۰ سپاس گذار باشم که بدون ذره‌ای چشم‌داشت این راه را برای من که هیچ امیدی به درمان و رهایی از دنیای تاریک اعتیاد نداشتم باز کردند. جناب مهندس در پایان صحبت‌هایشان به قوی بودن سیستم ایکس بدن اعضای کنگره ۶۰ اشاره کردند و فرمودند: بچه‌های کنگره به دلیل متعادل بودن سیستم ایکس (شبه افیونی)، ورزش کردن و تحرک داشتن و تغذیه مناسب سیستم ایمنی قوی‌تری دارند، پس در مقابل ویروس و بیماری‌ها مقاومت بیشتری خواهند داشت. این صحبت‌های ایشان حس خوبی را در من ایجاد کرد و از طرفی دیگر باعث شد که بیشتر از پیش قدر جناب مهندس و کنگره ۶۰ را بدانم و خداوند را بابت این نعمت بزرگ، شاکر باشم.

مشارکت‌ها

آقای سعید نمکی، راهنمای لژیون: در این CD جناب مهندس به مسئله الگو اشاره می‌کنند و می‌فرمایند: اگر یک سفر اولی وارد کنگره ۶۰ می‌شود و کنگره را می‌پذیرد و به متد درمان DST باور پیدا می‌کند به دلیل وجود الگوهای است که او مشاهده می‌کند. سفر دومی‌هایی که در شعبه و در لژیون حضور دارند و کسانی که به‌نوعی در این سیستم و چرخه هستند، قطعاً وجود آن‌ها قوت قلب خواهد بود. برای من هم الگوهای مناسبی بودند که باعث شدند من یقین پیدا کنم که می‌شود با این روش و متد از بند اعتیاد خارج شد و به درمان قطعی رسید. انتظار می‌رود کسانی که توانسته‌اند مسئله اعتیاد را حل کرده و به درمان رسیده‌اند، مشارکت‌های بیشتری داشته باشند تا قوت قلبی شود برای تازه واردین و دوستانمان در سفر اول و دوستان سفر اولی هم باید نشان دهند که درحرکت خود تردیدی ندارند و کاملاً قوی در حال حرکت هستند و مشارکت داشته باشند.

نکته‌ای که بسیار مهم است این است که: سعی کنیم آن چیزی را که به دست آورده‌ایم را حفظ کرده و به آن قدرت ببخشیم و سعی کنیم آن را به دیگران انتقال دهیم. از انجام این کار، قطعاً انرژی‌خواهیم گرفت و از انجام این کار به حال خوبی دست پیدا خواهیم کرد. نهایت آموزش‌ها و حرکتی که ما در این مسیر انجام می‌دهیم، رسیدن به تعادل و حال خوب است.

در آخر برای همه آرزوی موفقیت دارم. سال ۹۸ هم به پایان رسید، با تمام فراز و نشیب‌ها و تمام برنامه‌های که تجربه کردیم، چیزهایی که به دست آوردیم و آنچه از دست دادیم، به‌هرحال این جریان زندگی ما است، امیدوارم که از این جریان و اتفاقاتی که در زندگی ما رخ می‌دهد، چه آن‌هایی که خوشایند است و چه جاهای اندکی که شاید ناخوشایند باشد، درس بگیریم و سعی و تلاش کنیم که باز در ادامه و مسیری که هستیم آن چیزی که بهتر است را انتخاب کنیم و انجام دهیم.

برای همه دوستان سال خوبی را آرزو می‌کنم و امیدوارم در سال جدید، قوی‌تر، محکم‌تر و باایمان و با قدم‌های استوارتری حرکتمان را ادامه دهیم و از کنار هم بودن لذت ببریم.

مسافر رضا: من چند نکته‌ای را از CD انسان هالو به دست آورده‌ام، انسان کلاً موجود حریصی است. در فضای مجازی باید روی هر مطلبی که منتشر می‌شود تأمل و تفکر کرد. به‌طورکلی یافتن دو نوع است اول آنکه از وجود، وجود به دست می‌آید و دوم آن چیزی که از فکر ما به وجود می‌آید. ما هم قادر به وجود آوردن از طریق اندیشه و تفکر هستیم.

مسافر مهدی: جناب مهندس در این CD اشاره می‌کنند که استقامت و پابرجای بودن کنگره ۶۰ به خاطر الگوبرداری و الگو پروری در کنگره است. من زمانی که سفر اول را شروع کردم به راهنمایم نگاه می‌کردم و بچه‌های سفر دومی را شاهد بودم و از تعادلی که آن‌ها برخوردار بودند لذت می‌بردم و آرزو داشتم که من هم به این تعادل برسم.

مسافر محمد: جناب مهندس فرمودند که قبل از هر باوری در مورد آن تفکر و تحقیق کنید و از اصل بودن و یا ساختگی بودن آن اطلاع پیدا کنید.

مسافر مهدی: بسیار جالب است که هیچ‌چیز در کنگره ۶۰ مبهم نیست. زمانی که ما با آموزش در فضای مجازی آشنا شدیم، جناب مهندس مرتباً در مورد آن صحبت می‌کنند و تمام گوشزدها و نکات را به ما می‌گوید تا همه‌چیز در پرتو آموزش باشد. یکی از نکات و موهبت‌های کنگره ۶۰ که خداوند آن را نصیب من کرده است همین الگوبرداری و داشتن یک راهنما است که بتوانم از ایشان راهنمایی گرفته و مسیر درست را بیابم.

اعلام سفر

مسافر ناصر: آنتی ایکس: حشیش، تریاک و الکل. مدت سفر: ۱۰ ماه. داروی درمان شربت OT به روش DST. مدت رهایی: ۳ سال و ۲۶ روز. راهنما: آقای سعید نور محمدی، نمایندگی تخت جمشید. در ضمن: در حال سفر وابستگی به نیکوتین هستم. در مرحله ۲۶ قطعه و به راهنمایی آقای سعید نمکی.

مسافر محمد: آخرین آنتی ایکس مصرفی شیره تریاک.۱۰ ماه ۲۴ سفر کردم به روش دی اس تی با شربت اوتی به راهنمایی استاد عزیزم آقا سعید از لژیون دوم رهایی ۵ ماه ۱۶ روز که آزاد رها هستم در ضمن ورزش در کنگره والیبال.

مسافر محمود: مدت تخریب: ۳ سال. روش درمان DST. داروی درمان: شربت OT. مدت سفر ۱۱ ماه. مدت رهایی: ۲ سال ۱۰ ماه ۸ روز راهنما: آقای سعید نمکی. ورزش در کنگره کوه‌نوردی./ مدت ۱۰ ماه سفر وابستگی به نیکوتین با روش DST و با داروی درمان آدامس نیکوتین به راهنمایی آقای رضا. مدت رهایی: ۲ سال و ۱۰ روز.

مسافر مهدی: آنتی ایکس: شیره و تریاک. مدت سفر: ۱۰ ماه ۱۰ روز به روش DST و با داروی درمان شربت OT. راهنما: آقای سعید نمکی. مدت رهایی: ۲ سال و ۱۱ ماه.

مشارکت: ۵ نفر

اعلام سفر: ۶ نفر

مبلغ خزانه: ۱۶۰۰۰۰۰ ریال.

 تایپ، تهیه و تنظیم: مسافر روزبه

 

 


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
روزبه(ارتش) پنجشنبه 29 اسفند 1398 01:42
سلام. سال خوبی را برای همه عزیزان آرزو می کنم.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
نویسندگان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات