حرمت در فضای مجازی
دوشنبه 26 اسفند 1398 ساعت 00:47 | نوشته ‌شده به دست نمایندگی ارتش | ( نظرات )
پنجمین جلسه از سری کارگاه های مجازی کنگره 60 نمایندگی ارتش لژیون دوم به استادی مسافر مهدی در روز شنبه مورخ: 24 اسفند ماه 1398  با دستور جلسه : فضای مجازی. در فضای مجازی و با مشارکت مسافران در ساعت 18 آغاز به کار کرد.

بنام قدرت مطلق الله، جلسه را آغاز می‌کنیم. سلام دوستان مهدی هستم یک مسافر. ممنونم از آقا سعید نمکی که هم‌چین فرصتی را به بنده دادند؛ که در این جایگاه خدمت کنم. دستور جلسه‌ای امروز کارگاه‌های آموزشی و لژیون‌ها در فضای مجازی است. 

امروزه به خاطر مشکلاتی که در جامعه پیش‌آمده است نمی توان تا کارگاه های آموزشی و جلسه‌ای حضوری را تشکیل داد به همین دلیل و با تشخیص جناب آقای مهندس ما مسافران کنگره ۶۰ می‌توانیم در فضای مجازی فعالیت داشته باشیم با این شرایط و فرصتی که پیش‌آمده به نظر بنده خیلی بهتر می‌توانیم حضورداشته باشیم و بدون هیچ دغدغه و استرس موفق باشیم و با درایتی که راهنمایان ما دارند خیلی جلسات پررنگ‌تر پیش می‌رود و با اطلاعاتی که در دست داریم خیلی فرصت داریم در مورد دستور جلسه تفکر لازم داشته باشیم و به‌خوبی مشارکت کنیم. خدا رو شاکرم که تمام بچه‌های لژیون دارند به‌خوبی مشارکت می‌کنند و باعث سربلندی کنگره ۶۰ هستند.

قبل از اینکه هر نهادی اقدام به تعطیل کردن مراکز خود بکند؛ جناب مهندس شروع به تعطیلی شعبات کنگره کردند و در همین حین اقدام به راه‌اندازی شعبات و لژیون‌های مجازی کردند تا به بحث آموزشی کنگره خدشه‌ای وارد نشود و همین‌طور هم سلامت بچه‌ها درخطر نیفتد. چه‌بسا مانند تمام مشکلاتی که در پس آن‌ها خیر و منفعت برای کنگره ۶۰ بوده است، این نیز بگذرد و همین فضای مجازی تبدیل به یک نقطه قوت در کنگره ۶۰ شود. یکی از نکاتی که من باید در این روزها و در این فضا بدانم این است که اینجا هم درست مانند کارگاه‌های آموزشی است و من باید تمام آموزش‌ها و حرمت‌ها و قوانین را در اینجا اجرا کنم که خدا را شکر همه اعضا به این مسائل احترام می‌گذارند و این مهم را اجرایی می‌کنند.

در آخر باید اشاره‌کنم که من باید نهایت بهره را از این فرصت ببرم و به‌اندازه مشارکت کنم و فعال باشم سی‌دی‌ها را بنویسم و تصاویرش را به اشتراک بگذارم و تمامی قوانین مانند قانون یازدهم را مانند گذشته محترم بشمارم.

مشارکت‌ها

مسافر مهدی: همان‌طور که می‌دانیم این شرایط دیر یا زود به پایان می‌رسد و جلسات عادی برگزار خواهد شد. من باید این را در نظر داشته باشم که در این فضا به فعالیتم ادامه بدهم و از صحبت‌های راهنما و استادم بهره لازم را برده و از مشارکت دوستان و برادر لژیونی‌هایم کمال بهره را ببرم، درست همان‌طور که در کارگاه‌های آموزشی واقعی مشارکت می‌کردم و صحبت می‌کردم اینجا هم باید فعال باشم و این مهم را به خاطر داشته باشم که صحبت‌ها و مشارکت‌های یک نفر ممکن است راه نجاتی برای دیگری همچون من باشد. امیدوارم من بتوانم از این شرایط بهره لازم را برده و ارتباط خود را با کنگره ۶۰ حفظ کنم.

مسافر محمود: تا قبل از این ماجراها من علاقه‌ای به استفاده از فضای مجازی کنگره ۶۰ نداشتم و خود را متقاعد کرده بودم که استفاده از این فضا، تنها اتلاف وقت است تا اینکه این ماجرای شیوع ویروس پیش آمد و جناب مهندس فرمودند که از این فضا برای پیش برد آموزش‌های کنگره ۶۰ بهره ببریم طبیعتاً من هم کم‌کم به این فضا روی آوردم. من باید از تمام امکاناتی که در دست دارم و برای آموزش‌های من فراهم آمده است نهایت بهره را ببرم و به خاطر داشته باشم که این فضا باید باعث وصل من به کنگره شود نه اینکه برعکس، من را دور کند. بازهم جناب مهندس باتدبیری که داشتند راهی را پیش روی ما نهادند تا از آموزش‌های کنگره ۶۰ عقب نیفتیم و از آن‌ها بهره‌مند شویم.

مسافر رضا: من هم بسیار خوشحالم که این فضا برای من فراهم است تا من بتوانم از این فضا برای پیش برد آموزش‌های خود بهره بگیرم و از آموزش‌های کنگره استفاده کنم. خوشحالم که می‌توانم از این امکانی که برایم پیش‌آمده است بهره ببرم و این فرصت را مدیون آقای مهندس و اساتید هستم.

مسافر علیرضا: جلسات مجازی برای من حس و حالش کمتر از جلسات حضوری نیست درسته دل‌تنگ بچه‌ها می‌شوم ولی مهم آموزش‌ها است و اینکه باهم در این شرایط هم متصل هستیم در آخر برای همگی آرزوی سلامتی دارم مخصوصاً آقا سعید که وقت می‌گزارند و زحمت می‌کشند.

آقای سعید، راهنمای لژیون: هفته گذشته که در لژیون، در مورد سی دی اتصال صحبت می‌کردیم آقای مهندس در مورد  وصل بودن و پیوندی که انسان می‌تواند با نیروهای مثبت و الهی و در صراط مستقیم، داشته باشد که این اتصال انسان را به هدفش و رسیدن به سرانجام نزدیک‌تر خواهد کرد. صحبت می کردند. فضای مجازی هم می‌تواند همین‌طور باشد اگر ما از هر ابزاری در جهت مثبت و معقولش استفاده بکنیم، قطعاً به نفع ما است و در پیشرفت ما تأثیر بسزایی خواهد داشت، مثل داروی OT که اگر دست انسان نابلد باشد می‌تواند بسیار ماده خطرناکی باشد و انسان را دچار مشکلات زیادی همچون به هم ریختن سیستم ایکس بدن و درمجموع همان تاریکی‌های اعتیاد، بکند، ولی اگر در دست حکیم حاذق باشد، همان شربت تریاک تبدیل به داروی درمان انواع مواد مخدر خواهد شد.

فضای مجازی هم همین‌گونه است و اگر ما از آن به شکل معقول استفاده بکنیم قطعاً در پیشرفت ما نقش بسزایی خواهد داشت اما اگر همین فضا را آلوده و پیچیده بکنیم، جواب همدیگر را بدهیم و در مورد مشارکت‌های یکدیگر اظهارنظر بکنیم و چهارچوبش را رعایت نکنیم همین می‌تواند یک جو مسموم را درست بکند که هیچ‌کداممان از این فضا خوشمان نیاید. در کنگره و کارگاه‌های آموزشی اگر کنار هم‌نشستیم و از نظرات و تجربیات یکدیگر استفاده کردیم، به خاطر این بود که به نظرهای همدیگر احترام گذاشتیم و سعی کردیم که این امنیت را در قالب خود، نگاه‌داریم.

ما در پی هم روان هستیم و به یکدیگر متصل هستیم و تنها چیزی که این وصل‌ها را انجام می‌دهد محبت است و خداوند بزرگ را شکر می‌کنیم که این محبت در درون ما شکوفا شد. امیدوارم این روزها را با موفقیت سپری بکنیم و برای همه دوستان آرزوی موفقیت دارم.

اعلام سفر

مسافر مهدی: آنتی ایکس: شیره و تریاک. مدت سفر: ۱۰ ماه ۱۰ روز به روش DST و با داروی درمان شربت OT. راهنما: آقای سعید نمکی. مدت رهایی: ۲ سال و ۱۱ ماه.

مسافر محمود: مدت تخریب: ۳ سال. روش درمان DST. داروی درمان: شربت OT. مدت سفر ۱۱ ماه. مدت رهایی: ۲ سال ۱۰ ماه ۸ روز راهنما: آقای سعید نمکی. ورزش در کنگره کوه‌نوردی./ مدت ۱۰ ماه سفر وابستگی به نیکوتین با روش DST و با داروی درمان آدامس نیکوتین به راهنمایی آقای رضا. مدت رهایی: ۲ سال و ۱۰ روز.

مسافر علیرضا: آنتی ایکس: تریاک و قرص. مدت تخریب: ۴ سال. مدت سفر: ۱۰ ماه ۸ روز به روش DST و با داروی درمان شربت OT. راهنما: آقای سعید نمکی. رشته ورزشی: بسکتبال. مدت رهایی: ۵ سال ۴ ماه ۲۹ روز.

 

مشارکت: کنندگان ۹ نفر

اعلام سفر: ۱۰ نفر

مبلغ خزانه: 742 هزار تومان

تهیه و تنظیم: مسافر روزبه

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی کنگره 60،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
نویسندگان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات